Computer School Szakközépiskola és Szakgimnázium

Székhely: 1087 Budapest, Százados út 8-10.

Telephely: 2040 Budaörs, Építők útja 2-4. 4. emelet

2018/2019. tanév

Telefon: 06 (1) 343-6818

e-mail: cs@computerschool.hu

 

ÓRAREND 2018.12.03.-2018.12.07.

NEM VÉGLEGES, AZ AKTUÁLIS ÓRAREND MINDEN HÉTEN SZOMBATIG KERÜL KIÍRÁSRA!

(utolsó módosítás: 2018.12.02. 10:00)

FIGYELEM! AKI MÉG NEM VOLT ORVOSI ALKALMASSÁGI VIZSGÁLATON, ANNAK EGYÉNILEG KELL INTÉZNIE.

ORVOSI ALKALMASSÁGI HIÁNYÁBAN A TANULÓI JOGVISZONY MEGSZŰNIK!

AZ ORVOSI ALKALMASSÁGI IGAZOLÁS ÉRVÉNYESSÉGI IDEJE 1 ÉV!

 

 

Nappali - 1. szakképző évfolyam (11. - 2018.09.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
(1/11/HLRSZ/A és 1/11/HLRSZ/B osztály)
1.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

13.00-18.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
5. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
1.csop

13.00-18.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  8.55-16.05 Munkahelyi egészség és biztonság, Épületgépészeti csővezetékek, Épületgépészeti rendszerek, Munkavédelem
Kovács Ferenc - 13.terem
(1087 Bp., Százados út 8-10.)
1.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
5. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
2.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
5. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
2.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

13.00-18.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
5. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  2.csop

13.00-18.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
3.csop

13.00-18.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
3.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
5. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  3.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

13.00-18.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
5. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
Női szabó
(1/11/NSZ/A osztály)
DIENES MÓNIKA tanárnővel megbeszéltek szerint 8.00-16.00 Gyakorlat

Külső tanműhely

(1074 Bp., Dohány utca 98.)
8.00-16.00 Gyakorlat

Külső tanműhely

(1074 Bp., Dohány utca 98.)
8.00-16.00 Gyakorlat

Külső tanműhely

(1074 Bp., Dohány utca 98.)
           
Nappali - 1. szakképző évf. - keresztfélév (11., - 2018.02.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 1/11/VSZK/A, 1/11/VSZK/B) ELMARAD
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
ELMARAD
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
9.50-15.10 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
9.50-15.10 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
           
Nappali - 2. szakképző évfolyam (12., 14. évf. - 2017.09.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Elektronikai technikus
(2/14/ET/A osztály)
  8.00-16.05 Elmélet/Gyakorlat.
Józsa Béla
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
8.00-12.25 Gyakorlat.
Onódi Ákos
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
8.00-16.05 Elmélet/Gyakorlat.
Szabó Sóki László
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
 
Gépi forgácsoló
(2/12/GF/A osztály)
  VÁLTOZÁS
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
Villanyszerelő
(2/12/VSZ/A osztály)
12.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Berkes János
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  8.00-16.05 Épületvillamossági szerelés, Ipari elektronika, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos gépek és berendezések, Villamos műszaki ábrázolás
Kovács Ferenc
4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4. 4.em)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvessi Attila
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Berkes János
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
           
Nappali - 2. szakképző évf. - keresztfélév (12., 14. évf. - 2017.02.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Elektronikai technikus (keresztféléves képzés - 2/14/ETK/A) 8.00-12.25 Gyakorlat.
Onódi Ákos
P12. terem
(1087 Budapest, Százados út 8-10.)
12.30-16.30 Elmélet/Gyakorlat.
Jáger Attila
P12. terem
(1087 Budapest, Százados út 8-10.)
    8.00-12.25 Gyakorlat.
Szabó Sóki László / Győző Miklós
P12. terem
(1087 Budapest, Százados út 8-10.)
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2/12/VSZK/A) ELMARAD
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
ELMARAD
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
9.50-15.10 Elmélet
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
9.50-15.10 Elmélet
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
           
Esti - 1. szakképző évfolyam - keresztfélév (11. évf. - 2018.02.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2018.02.01-től indult; 1/11/VSZKe/A, 1/11/VSZKe/B osztályok) "A" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Berkes János - 3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
    TEREMVÁLTOZÁS
"A" osztály
16.30-20.35 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
 
    "B" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Fenyvessi Attila - 3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
"B" osztály
16.30-20.35 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
           
Esti - 2. szakképző évfolyam (12. évf. - 2017.09.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Villanyszerelő (a képzés - 2017.09.01-től indult; 2/12/VSZe/A, 2/12/VSZe/B, 2/12/VSZe/C és 2/12/VSZe/D)     "A" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvesi Attila
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
"A" és "B" osztály
16.30-20.10 - Épületvillamossági szerelés, Ipari elektronika, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos gépek és berendezések, Villamos műszaki ábrázolás
Zsuzsandor Pál - 1. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
 
"B" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvesi Attila
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  "C" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Szombati László
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
    "C" és "D" osztály
16.30-20.10 - Épületvillamossági szerelés, Ipari elektronika, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos gépek és berendezések, Villamos műszaki ábrázolás
Zsuzsandor Pál - 1. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
"D" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Szombati László
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
           
Esti - 2. szakképző évfolyam - keresztfélév (12. évf. - 2017.02.01-én indult képzés)
  2018.12.03. Hétfő 2018.12.04. Kedd 2018.12.05. Szerda 2018.12.06. Csütörtök 2018.12.07. Péntek
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2017.02.01-től indult; 2/12/VSZKe/A, 2/12/VSZKe/B, 2/12/VSZKe/C, 2/12/VSZKe/D osztályok)   "A" csop
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvesi Attila
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  16.30-20.10 - Elmélet
Kovács Ferenc - 13. előadó
(1087 Bp., Százados út 8-10.)
 
ELMARAD (2019.01.08-án kerül pótlásra)
"B" csop
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Schuch Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
     
      "C" csop
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Berkes János
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
    "D" csop
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Schuch Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
 

 

 

 

 

 

 

 

www.000webhost.com