Computer School Szakközépiskola és Szakgimnázium

Székhely: 1087 Budapest, Százados út 8-10.

Telephely: 2040 Budaörs, Építők útja 2-4. 4. emelet

2018/2019. tanév

Telefon: 06 (1) 343-6818

e-mail: cs@computerschool.hu

 

ÓRAREND 2019.02.11.-2019.02.15.

NEM VÉGLEGES, AZ AKTUÁLIS ÓRAREND MINDEN HÉTEN SZOMBATIG KERÜL KIÍRÁSRA!

(utolsó módosítás: 2019.02.10. 10:00)

FIGYELEM! AKI MÉG NEM VOLT ORVOSI ALKALMASSÁGI VIZSGÁLATON, ANNAK EGYÉNILEG KELL INTÉZNIE.

ORVOSI ALKALMASSÁGI HIÁNYÁBAN A TANULÓI JOGVISZONY MEGSZŰNIK!

AZ ORVOSI ALKALMASSÁGI IGAZOLÁS ÉRVÉNYESSÉGI IDEJE 1 ÉV!

 

 

Esti - 1. szakképző évf. - keresztfélév (11., - 2019.02.01-én indult képzés)  
  2019.02.11. Hétfő 2019.02.12. Kedd 2019.02.13. Szerda 2019.02.14. Csütörtök 2019.02.15. Péntek  
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
(1/11/HLRSZKe/A
      17.00-20.10 Munkahelyi egészség és biztonság, Épületgépészeti csővezetékek, Épületgépészeti rendszerek, Munkavédelem
Kovács Ferenc - 13.terem
(1087 Bp., Százados út 8-10.)
   
             
Nappali - 1. szakképző évfolyam (11. - 2018.09.01-én indult képzés)  
  2019.02.11. Hétfő 2019.02.12. Kedd 2019.02.13. Szerda 2019.02.14. Csütörtök 2019.02.15. Péntek  
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
(1/11/HLRSZ/A és 1/11/HLRSZ/B osztály)
ÁRAMSZÜNET MIATT ELMARAD
1.csop

8.00-18.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
1.csop

13.00-18.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
13.terem

(1087 Bp., Százados út 8-10.)
  8.55-16.05 Munkahelyi egészség és biztonság, Épületgépészeti csővezetékek, Épületgépészeti rendszerek, Munkavédelem
Kovács Ferenc - 13.terem
(1087 Bp., Százados út 8-10.)
1.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
13.terem

(1087 Bp., Százados út 8-10.)
 
2.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
13.terem

(1087 Bp., Százados út 8-10.)
2.csop

8.00-18.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
  2.csop

13.00-18.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
13.terem

(1087 Bp., Százados út 8-10.)
 
3.csop

13.00-18.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
13.terem

(1087 Bp., Százados út 8-10.)
3.csop

8.00-13.00 Gyakorlat
Kovács Ferenc
13.terem

(1087 Bp., Százados út 8-10.)
  3.csop

8.00-18.00 Gyakorlat
Varga Róbert
2. tanműhely

(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
 
Női szabó
(1/11/NSZ/A osztály)
8.55-15.10 Foglalkoztatás I., Foglalkoztatás II., Lakástextíliák gyártástechnológiája, Munkahelyi egészség és biztonság, Női ruhák értékesítése, Női ruhák szerkesztése, modellezése, Női ruhakészítés gyártás-technológiája, Ruhaipari anyag- és áruismeret, R 8.55-15.10 Foglalkoztatás I., Foglalkoztatás II., Lakástextíliák gyártástechnológiája, Munkahelyi egészség és biztonság, Női ruhák értékesítése, Női ruhák szerkesztése, modellezése, Női ruhakészítés gyártás-technológiája, Ruhaipari anyag- és áruismeret, R 8.00-16.00 Gyakorlat

Külső tanműhely

(1074 Bp., Dohány utca 98.)
8.00-16.00 Gyakorlat

Külső tanműhely

(1074 Bp., Dohány utca 98.)
8.00-16.00 Gyakorlat

Külső tanműhely

(1074 Bp., Dohány utca 98.)
 
             
Nappali - 2. szakképző évf. - keresztfélév (12., - 2018.02.01-én indult képzés)  
  2019.02.11. Hétfő 2019.02.12. Kedd 2019.02.13. Szerda 2019.02.14. Csütörtök 2019.02.15. Péntek  
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2/12/VSZK/A, 2/12/VSZK/B) ÁRAMSZÜNET MIATT ELMARAD
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuck Péter
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
9.50-15.10 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
9.50-15.10 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
 
             
Nappali - 2. szakképző évfolyam (12., 14. évf. - 2017.09.01-én indult képzés)  
  2019.02.11. Hétfő 2019.02.12. Kedd 2019.02.13. Szerda 2019.02.14. Csütörtök 2019.02.15. Péntek 2019.02.16. Szombat
Elektronikai technikus
(2/14/ET/A osztály)
  8.00-16.05 Elmélet/Gyakorlat.
Józsa Béla
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
8.00-12.25 Gyakorlat.
Onódi Ákos
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
8.00-16.05 Elmélet/Gyakorlat.
Szabó Sóki László
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
  8.00-16.00 Gyakorlat.
Sztanek Péter
5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
Gépi forgácsoló
(2/12/GF/A osztály)
  VÁLTOZÁS
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Esztergálás gyakorlat, Marás gyakorlat, Köszörülés gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely
1. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
 
Villanyszerelő
(2/12/VSZ/A osztály)
    8.00-16.05 Épületvillamossági szerelés, Ipari elektronika, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos gépek és berendezések, Villamos műszaki ábrázolás
Kovács Ferenc
4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4. 4.em)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvessi Attila
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-16.00 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvesi Attila
3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
 
             
Esti - 2. szakképző évfolyam - keresztfélév (12. évf. - 2018.02.01-én indult képzés)  
  2019.02.11. Hétfő 2019.02.12. Kedd 2019.02.13. Szerda 2019.02.14. Csütörtök 2019.02.15. Péntek  
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2018.02.01-től indult; 2/12/VSZKe/A, 2/12/VSZKe/B osztályok) ÁRAMSZÜNET MIATT ELMARAD
"A" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Schuch Péter - 4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
    "A" osztály
16.30-20.35 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 5. terem
(2040 Budaörs, Építők útja
   
    "B" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Műszaki gyakorlatok
Fenyvessi Attila - 3. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
"B" osztály
16.30-20.35 Munkahelyi egészség és biztonság, Műszaki ismeretek, Épületvillamossági szerelés, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos műszaki ábrázolás
Schuch Péter - 4. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
 
             
Esti - 2. szakképző évfolyam (12. évf. - 2017.09.01-én indult képzés)  
  2019.02.11. Hétfő 2019.02.12. Kedd 2019.02.13. Szerda 2019.02.14. Csütörtök 2019.02.15. Péntek  
Villanyszerelő (a képzés - 2017.09.01-től indult; 2/12/VSZe/A, 2/12/VSZe/B, 2/12/VSZe/C és 2/12/VSZe/D)     "A" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvesi Attila
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
"A" és "B" osztály
16.30-20.10 - Épületvillamossági szerelés, Ipari elektronika, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos gépek és berendezések, Villamos műszaki ábrázolás
Zsuzsandor Pál - 1. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
   
"B" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Fenyvesi Attila
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
 
  "C" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Szombati László
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
    "C" és "D" osztály
16.30-20.10 - Épületvillamossági szerelés, Ipari elektronika, Elektrotechnikai számítások, Villamosipari anyagismeret, Villamos gépek és berendezések, Villamos műszaki ábrázolás
Zsuzsandor Pál - 1. terem
(2040 Budaörs, Építők útja 2-4.)
 
"D" osztály
16.30-20.10 Épületvillamossági szerelés gyak, Épületvillamossági mérések gyak, Villamos gépek és berendezések üzemvitelének, mérésének gyakorlata
Szombati László
4. tanműhely
(1047 Bp., Labdarúgó u. 31-33.)
 

 

www.000webhost.com